سلام

تقریبا 20 روزی میشه تو یه چالش سحرخیزی شرکت میکنم و صبح ها بین ساعت 6 تا 7 بیدار میشم . خیلی چیز خوبیه به 80 درصد برنامه هام میرسم . تقریبا قبل ساعت 12 دیگه بیشتر کارامو انجام دادم . اول از همه 1/5 لیوان آب گرم میخورم ، ورزش میکنم ، اتاقمو مرتب میکنم ، زبان میخونم ، پادکست گوش میدم و خیلی کارایه دیگه . از وقتی این چالش رو انجام میدم تازه میفهمم چقدر هیچ کاری نمیکردم . واقعا تا متداوم امتحانش نکنید متوجه حرفم نمیشید . از شب قبل تو یه کاغذ کارایی که فردا باید انجام بدم رو مینویسم . صبح که بیدار میشم میدونم که چه کارایی باید انجام بدم ، آخر شب قبل خواب یکی یکی اونایی که انجام دادم رو تیک میزنم و برنامه روز بعد رو مینویسم . ولی دیشب یکم دیر خوابیدم باعث شد صبح یکم دیرتر بیدار شم . به چند تا از کارام رسیدماااا اما کلا امروز بی حال و بی انرژی ام . واقعا ایمان آوردم به معجزه " عادت " . چون هر روز زودتر بیدار میشدم سرحال تر بودم یه روز که طبق معمول همیشه پیش نرفتم انگار یه چیزی کمه . 

* حتما امتحان کنید پشیمون نمیشید . نتیجه ش رو به منم بگید .

101 ( برنامه ریزی )

انجام ,، ,رو ,بیدار ,یه ,صبح ,میکنم ، ,انجام دادم ,شب قبل ,باید انجام ,انجام بدم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

karait sourcebaz انجام کلیه پروژه های الکترونیک و AVR 107281494 tarannomebaran . ringfunct NetEpic - یک مرجع همه فن حریف ولی رایگان برای همه شورای دانش آموزی دبیرستان نورایمان proje-delphi